Poslední Krásný ztráty nás čekají v Divadle Archa

Framus Five | Zdroj: facebook.com

Bar Krásný ztráty se uzavírá 500. vydáním, které bude spojeno s tradičním Vánočním koncertem Michala Prokopa s Framus Five 19. prosince v pražském Divadle Archa. 

Kapela Framus Five vznikla a veřejně vystupuje již od roku 1963. Michal Prokop zde působil jako kytarista, když se roku 1967 chopil funkce zpěváka, kterou v kapele zastává dodnes. Za normalizace byla skupina rozpuštěna a opět se dala dohromady až po dlouhých sedmi letech. V devadesátých letech vznikly nejvýznamnější desky kapely, Kolej Yesterday, Nic ve zlým, nic v dobrým a Snad nám naše děti…, které byly velmi kladně přijaty jak kritikou, tak širokou veřejností. Jejich posledním výtvorem je loňské album Sto roků na cestě.

Divadlo Archa zažije unikátní večer, v jehož rámci se spojí poslední díl talk show Krásné ztráty s koncertem Michala Prokopa s Framus Five. Během čtrnácti let, kdy tento pořad fungoval, se u baru vystřídala téměř tisícovka hostů, z nichž někteří vystoupí i na této akci. Návštěvníci se tak mohou těšit na Janu Kirschner, Wabiho Daňka a Lubomíra Brabce.

Koncert se ponese v tradičním vánočním duchu a lidé si tak užijí i poslední díl Krásných ztrát. V předvánočním shonu je tato akce ideální událostí na odreagování. Lístky seženete v síti Ticketpro a na pokladně Divadle Archa za 420 korun. Pro klienty České spořitelny je přichystaná sleva 20%.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.