Reggae Michal Šeps vydává On přijde

Michal Šeps | Foto: Petr Hloušek, Právo

Jeden z mála tuzemských reggae zpěváků, Michal Šeps, vydává svůj debut. Po SuperStar a aférce s kolegyní Alžbětou Kolečkářovou ze soutěže se po něm takřka slehla zem.

Michal Šeps o sobě dává vědět vydáním prvního alba, které nese název On přijde. Křtít se bude v Teplicích a kmotrem bude Jarek Nohavica, což je minimálně překvapující.

Michal objevil reggae styl už v deseti letech a zůstal mu věrný. Všechen volný čas věnoval poslední dobou nahrávání svého prvorozeného alba. Hudební doprovod mu zajistili členové jeho kapely Jah Bless, na basovou kytaru hraje Petr Kumandžas, bicí Ondra Moravec a kytaru Jiří Egrt, jež se postaral i o závěrečný mix.

Prvotina Michala Šepse bude pokřtěna v Estrádním sále Domu kultury v Teplicích 7. října. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal a nebo přímo na místě.

V brzké době se můžete těšit na rozhovor s Michalem, recenzi CD a soutěž o debutové placky!


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...