Rockové duo Icon For Hire se vrátí do Prahy

Icon For Hire | Zdroj: facebook.com

Icon For Hire v čele s charismatickou Ariel po letech opět navštíví Prahu. Naposledy v Praze předskakovali Hollywood Undead (ti vystoupí ve Foru Karlín už za týden). Nyní zahrají v Café V Lese na svém samostatném koncertě.

Icon For Hire pochází z amerického Illinois a dali se dohromady už v roce 2007. Debut Scripted vydali až o čtyři roky později a jejich poslední album You Can’t Kill Us vyšlo v roce 2016. Uskupení velmi příjemně kombinuje prvky rocku, popu ale i metalu a elektroniky. Stylově by se dali popsat jako o něco tvrdší Paramore.

Americké rockové duo Icon For Hire se už v České republice představilo jednou. A to v rámci společného turné s Hollywood Undead, kterým předskakovali před čtyřmi roky. Tentokrát si si zde ale udělají zastávku v rámci svého samostatného turné. Koncert odehrají v Café V Lese, a to 10. května. Vstupenky lze koupit v síti GoOut.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.