Roger Waters přidává druhý pražský koncert

Roger Waters | Zdroj: Live Nation

Pro velký zájem přidává Roger Waters druhý pražský koncert. Krom původního koncertu 27. dubna 2018 se tak zpěvák svým fanouškům v pražské O2 areně představí i následující den.

Fanoušci Rogera Waterse (ex-Pink Floyd) se radují! Pro velký zájem o jeho koncert 27. dubna 2018 v pražské O2 areně slavný britský hudebník přidává druhý termín. Českým fanouškům se podruhé představí hned druhý den, 28. dubna, opět na stejném místě.

Živá vystoupení Waterse jsou proslulá pro svou špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatný kvadrofonní zvuk, díky kterým je koncert vždy hluboký zážitek pro všechny smysly. Nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

„Na turné představíme zcela novou show. Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věcí. Pravděpodobně 80 % z toho bude starý materiál a 20 % pak nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show.“ slibuje svým fanouškům Waters.

Vstupenky na oba koncerty v cenovém rozmezí 1 590 – 2 590 Kč jsou k dispozici v síti Ticketportal.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...