S Kamelot přijede do Prahy koncem dubna metal

Kamelot | Zdroj: facebook.com

Na Masters Of Rock představili Kamelot své nejnovější album. Teď se do České republiky vrací znovu, aby odehráli svůj koncert v Praze.

Američtí Kamelot jsou představiteli melodického metalu a s velkým úspěchem odehráli jednu ze svých show na Masters Of Rock, kde také představili svou nejnovější desku Heaven. Na novince hostovalo hned několik zvučných jmen – Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Charlotte Wessels (Delain) a Troy Donockley (Nightwish). Nyní si přijdou fanoušci na své znovu, protože kapela se do ČR vrací, aby svůj další koncert odehrála tentokrát v hlavním městě, a rozehřát publikum jim pomůžou němečtí Aeverium.

Vystoupí v pražském klubu Roxy a to 21. dubna 2016. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketpro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.