The Wombats k nám své nové album přivezou v dubnu

The Wombats | Zdroj: wegow.com

The Wombats se po více než dvou letech vrací znovu do pražské Lucerny. Tentokrát přivezou svou nejnovější desku Beautiful People Will Ruin Your Life. 

Britská indie rocková kapela The Wombats vydala v únoru nové album, se kterým právě vyráží na tour. K nám se dostanou přesně za měsíc, aby zase jednou oživili Lucernu svými chytlavými riffy a syntezátory jako z budoucnosti. Nebudou chybět ani největší hity jako Moving to New York nebo Let’s Dance to Joy Division, se kterými dobývali britské hitparády.

Čtěte také: The Wombats se na novém albu vrací se svou ověřenou klasikou

The Wombats už při poslední návštěvě u nás s tehdejší deskou Glitterbug dokázali, jak skvěle zní jejich songy naživo. Novinky z desky Beautiful People Will Ruin Your Life jako Lemon to a Knife Fight nebo White Eyes bezpochyby taky roztančí celý klub. Jako předkapely si The Wombats přivezou mladičkou kapelu The Night Café a pohodovou kytarovku The Magic Gang.

The Wombats před dvěma lety v Lucerně žasli nad energií tuzemského publika a slíbili, že se zase brzy vrátí. Své slovo dodrželi, takže se jich dočkáme 13. dubna v Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut, TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz