Three Day Grace Praze představí nové album Outsider

Three Days Grace | Zdroj: threedaysgrace.com

Kanaďani Three Days Grace se opět vrátí do Prahy. Stejně jako naposledy, i tentokrát si zahrají koncert v Malé sportovní hale v Holešovicích. Učiní tak během svého turné k nejnovějšímu albu Outsider.

Three Days Grace, kteří velmi úspěšně kombinují směsici rocku, metalu, grunge a elektroniky zachovají s novým albem Outsider přízeň českým fanouškům. Představí jim ho na podzim v pražské Malé sportovní hale.

Jedná se už o druhou desku v pořadí, kde figuruje v čele jako frontman Matt Walst. Ten dle slov jeho bratra Brada zvedl celé kapele ztracené sebevědomí a přinesl i nové nápady. „Je to o hledání místa ve světě, který se zbláznil,“ říká k novince baskytarista Brad Walst a dodává: „Snažíme se z toho čas od času dostat. Děláme věci, které umíme a děláme je dobře. Vždycky se díváme dopředu a neohlížíme se zpátky. To je naše věčné téma.“

Three Days Grace vystoupí v pražské Malé sportovní hale 14. října. Vstupenky půjdou do prodeje v pátek 11. května a lze je zakoupit v Ticketpro či Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.