Tři sestry a Horkýže slíže – perfektní dárek k Vánocům

Fanánek a Kuko | Foto: Ivan Papcun, Monstermusic.cz

Tuzemská kapela Tři sestry a slovenští Horkýže Slíže jsou aktuálně na společném turné Bratia a sestry tour 2013. Speciálním vánočním koncertem s názvem Bratia a sestry pod stromčekom zakončí společné hraní těsně před Vánoci v Praze. Rozhodně je na co se těšit!

Kapely Tři sestry a Horkýže slíže se začátkem minulého měsíce vydaly na společné tour. Už absolvovaly koncerty v deseti českých i moravských městech, nyní je čekají ještě tři zastávky. Ta poslední bude těsně před Vánoci v Praze, konkrétně 22. prosince. Že je o turné opravdu veliký zájem dokazuje i fakt, že museli pořadatelé z kapacitních důvodů přesunout místo konání z Incheba areny do vedlejšího a jednou tak většího Průmyslového paláce, který se taktéž nachází v areálu Výstaviště.

Přečtěte si také rozhovor s Fanánkem a Kukem

Pražský koncert Bratia a sestry pod stromčekom se ponese v podobném duchu jako celé turné, avšak s jistým důrazem na blížící se vánočních svátky. Kapely si rozdělí čtyřhodinové vystoupení rovným dílem. V podání Tří sester, s Lou Fanánkem Hágenem v čele, nebudou chybět hity jako Kovárna, Venda, Zelená či Život je takovej. Slovenští Horkýže slíže a frontman Kuko určitě nezapomenou zahrát Silný refrén, A já sprostá, L.A.G. song nebo Malou Žužu. Chybět samozřejmě nebudou ani nejnovější skladby z posledních alb obou formací. Pokud si chcete užít tento československý dárek k vánocům, měli byste si pospíšit, lístky mizí závratnou rychlostí.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.