Už ve čtvrtek vystoupí v Praze Lenny Kravitz

Lenny Kravitz | Zdroj: facebook.com

Americký hudebník Lenny Kravitz odehraje své pražské vystoupení v O2 aréně již tento čtvrtek 13. listopadu.

Již ve čtvrtek 13. listopadu vystoupí v pražské O2 areně americký zpěvák a multiinstrumentalista Lenny Kravitz, který v září vydal svou nejnovější desku Strut. Právě tato v pořadí desátá studiovka se těší poměrně velké úspěšnosti. Album plné rock’n’rollových riffů předkládá interpreta v jeho původním a originálním stylu. Lenny Kravitz ovšem do svého tour setlistu zahrnul skladby z nejnovější desky jen skromně, rozhodně z něj zazní skladby jako Strut nebo The Chamber. Ale přednost dostanou starší hity jako třeba American Woman, Fly Away a v neposlední řadě Are You Gonna Go My Way.

Jako předskokan Lennyho vystoupí Troy Andrew alias Trombone Shorty se svou skupinou Trombone Shorty & Orleans Avenue. Tento americký trumpetista míchá jazz, funk a rap. Poslední desku jménem Say That to Say This vydal v roce 2013. Ve čtvrtek tedy půjde o zážitek v čistě americkém duchu.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.