Velkolepé vyvrcholení projektu Beats.PM v NoDu

Blonde | Zdroj: earmilk.com

Pár dní před Vánocemi, kdy se na nás ze všech stran hrnou jen a jen koledy, si pro nás pořadatelé Beats.PM připravili skvělou alternativu. Pátek 20. prosince bude ve znamení kvalitních beatů v podání zahraničního hosta BLONDE z Velké Británie.

Úspěšný hudební projekt Beats.PM je program, jenž reflektuje nejaktuálnější dění na elektronické scéně, a to bez toho, aby se zaměřoval pouze na jeden styl. Žánry jako garage, house, dubstep (jejichž propagace je cílem) se hrávají společně v jednom setu a hudba jako taková se tak stává daleko kvalitnější.

Hostem páteční akce v NoDu bude projekt BLONDE, jehož zakladateli jsou Adam Englefield a Jacob Manson. Tento žhavý houseový počin z Bristolu, který se do centra dění dostal díky tracku It’s You, nyní zavítá i do Prahy, kdy budete moci jeho nesporné kvality, které dokazují deseti tisíce fanoušků po celém světě, ocenit i vy.

Další podporou budou Vidras and Drumax spolu s C.Montsem, který bude celým večer provázet. Vstupenky je možno zakoupit za 120 korun při registraci na stránkách Beats.PM nebo v NoDu za 180 korun.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.