SOJA zahraje v Lucerna Music Baru, vyhrajte 2×2 vstupenky (ukončeno)

SOJA | Zdroj: facebook.com

Americká reggae kapela SOJA zahraje už v neděli 5. října v pražském Lucerna Music Baru. Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky.

,,Chci mluvit za ty, co nemají mikrofonyCílem naší kapely je postavit se za celé lidstvo. Koukáme se na svět a snažíme se ho během té limitované doby, co tu jsme, změnit k lepšímu.“ Takto se vyjadřuje ke své činnosti Jacob Hemphill, frontman kapely SOJA (zkratka pro “Soldiers of Jah Army”). Projevem tohoto postoje jsou v první řadě texty písniček. Skupina se však zapojuje také do spousty veřejných aktivit, takto podpořila například Zdravotní program OSN nebo homosexuální komunitu. Nejen díky tomuto přístupu nachází spousty sympatizujících fanoušků.

Kromě osobní sympatie nelze kapele upřít hudební um. Navzdory původu reggae jsou oba zakladatelé kapely z Washingtonu D.C. a svou pozici v hudební branži si museli poctivě odpracovat. Ocenění, kterými je formace častována, se vrší jedno na druhé, vítěz ankety raggae časopisu The Pier nebo dlouhodobý vrchol iTunes žebříčku jsou jen některé z nich. Nejčerstvějším úspěchem je nové album Amid the Noise and Hastekteré se záhy po vydání vyšplhalo na nejeden prodejní top. Chvíli si dokonce udrželo 2. místo v prodeji alb všech žánrů.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert kapely SOJA, který proběhne 5. října v pražském Lucerna Music Baru, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje debutové album kapely?

a) Born in Babylon

b) Get Wiser

c) Peace in a Time of War

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo SOJA. Soutěž o vstupenky probíhá od pátku 26. září do středy 1. října 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář