Soutěž o 2×2 vstupenky na koncert Hollywood Undead v Lucerně (ukončeno)

Hollywood Undead | Zdroj: site.hollywoodundead.com

Milovníci tvrdých rockových kytar a rap-rocku se mohou těšit na 18. listopadu. Skupina Hollywood Undead se chystá na Velký sál v Lucerně. Soutěžte s námi o 2×2 vstupenky.

Před devíti lety v Los Angeles se tahle trochu děsivě vyhlížející kapela dala dohromady. Slavní se Hollywood Undead stali téměř přes noc, když frontman J-Dog s dnes již bývalý člen Dauce stvořili debutový singl The Kids. Ten nabídli k poslechu na Myspace a internetový hit byl na světě. Ještě většího úspěchu pak dosáhli o tři roky později s albem Swan Songs. V americké TOP 200 se umístilo na 22. místě. Následovalo turné, kde se s tehdy ještě neznámým producentem Skrillexem dali dohromady jako Sonny and the Blood Monkeys. V roce 2011 pak vyšlo album American Tragedy, které obsahovalo spíše více vážných songů než těch večírkových.

Loňské album Notes From the Underground bylo ve znamení vyprodaných koncertů a miliónů zhlédnutých videí na internetu. Dočkali se i takového srovnání s velikány, jako jsou Linkin Park nebo Black Sabbath. V kapele se oslovují pouze přezdívkami a své skutečné tváře skrývají pod maskami připomínající hokejové dresy.

Soutěžit můžete o 2×2 vstupenky, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje připravované album Hollywood Undead?

a) Day of the Living

b) Day of the Dead

c) Day of the Buried

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Hollywood Undead. Soutěž o vstupenky probíhá od 13. do 17. listopadu 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář