Soutěž o 2×2 vstupenky na koncert Loreen v Roxy (ukončeno)

Loreen | Zdroj: facebook.com

Pražský koncert Loreen, miláčka Švédska, byl přesunut z původně plánovaného data v prosinci na 13. duben 2014. Zpěvačka už určitě balí kufry, aby tuzemskému publiku předvedla svůj úspěšný debut. My vám nyní nabízíme možnost vyhrát 2×2 vstupenky.

Loreen je ve svém rodném Švédsku velmi oblíbenou interpretkou již deset let. Mezinárodního úspěchu se jí dostalo díky vítězství v Eurovision Song Contest 2012. Obdržela mnoho ocenění, její debutové album Heal získalo obrovský komerční úspěch i chvály kritiků. Nyní se můžeme již velmi brzy těšit na další studiové album. Na koncertě v Praze jí bude předskakovat britský projekt MNRS.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert, který proběhne 13. dubna v pražském klubu Roxy, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo LOREEN. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 7. do pátku 11. dubna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jaké pěvecké soutěže se Loreen účastnila v roce 2004?

a) Superstar

b) Idol

c) X Factor


Napište komentář