Soutěž o 5×2 vstupenky na festival Hrady CZ – Rožmberk nad Vltavou (ukončeno)

Hrady CZ - Rožmberk nad Vltavou | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, dalšími zastávkami byly hrady Švihov a Kunětická hora, nyní je na programu Rožmberk nad Vltavou. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na čtvrtou část festivalu, která se odehraje 1. a 2. srpna.

Čtvrtá zastávka putovního festivalu Hrady CZ na jihočeském hradě Rožmberk nad Vltavou přivítá první srpnový den kapely Sto zvířatPortless a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejhezčích. Sobota bude o poznání nabitější – Tomáš KlusMandrage, ChinaskiVypsaná fiXaXindl X nebo třeba Miro Žbirka – to je zlomek interpretů, kteří se tu představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na čtvrtou zastávku festivalu Hrady CZ – Rožmberk nad Vltavou, která se uskuteční 1. a 2. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – ROŽMBERK. Soutěž o vstup probíhá od pondělí 28. do čtvrtka 31. července 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Kdo natočil první videoklip kapely Chinaski ke skladbě Pojď si lehnout?

a) Jan Hřebejk

b) Miloš Forman

c) Zdeněk Troška


Napište komentář