Soutěž o vstupenky na koncert Lindsey Stirling (ukončeno)

Lindsey Stirling | Zdroj: facebook.com

Rodačka z Ameriky, houslistka, zpěvačka a tanečnice Lindsey Stirling vystoupí v pondělí 20. října v pražské Incheba aréně. Lindsey vydala v dubnu druhou studiovou desku, s níž úspěšně bourá hitparády, koncert v Holešovicích je tak velkým lákadlem. Soutěžte s námi o 2×1 vstup.

Rodačka z Kalifornie začala s houslemi, když jí bylo pouhých pět let; její kariéru nastartovala až soutěž America’s Got Talent. Lindsey se sice probojovala jen do osmifinále, zato si jí ale všiml producent Devin Graham a společně natočili první hudební video. Ze zpěvačky, jíž porotci talentové soutěže vyčítali zdánlivě prapodivné spojení klasické hudby, dubstepu a tance, se právě díky tomu stala senzace na internetu: její YouTube kanál má v současné době téměř pět a půl miliónu odběratelů. Před dvěma lety vydala Stirling své debutové album, které se v mnoha zemích vyšplhalo na nejvyšší příčku prodejnosti. Letos přidala další kousek do sbírky, desku Shatter Me.

Vyhrajte v naší soutěži 2×1 vstupenku na koncert Lindsey Stirling, který proběhne 20. října v pražské Incheba aréně, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Z jakého města v Kalifornii Lindsey Stirling pochází?

a) San José

b) Santa Ana

c) San Diego

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Lindsey Stirling. Soutěž o vstupenky probíhá od úterý 14. do pátku 17. října 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář