SOUTĚŽ: Večer silných hudebnic na Flédě. Princess Chelsea doprovodí Never Sol (ukončeno)

Princess Chelsea | Zdroj: facebook.com

Charismatické hvězdy světového i tuzemského dreampopu se 1. října sejdou na Flédě a ty s námi můžeš vyhrát vstupenky!

Novozélandská víla Princess Chelsea svou přirozenou melancholií cíleně muzikantsky cukruje. Nejlépe to demonstruje její miliónový virální hit The Cigarette Duet.  S nejnovější deskou The Loneliest Girl teď do Česka dorazí jen pár dní po jejím vydání. Na brněnském koncertu ji doprovodí domácí diva Never Sol. Ta naopak svou podmanivě temnou tvorbu představí dokonce pár dní před oficiálním zveřejněním nové nahrávky.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 9 nedoceněných umělců, o kterých byste měli vědět

Chelsea Nikkel alias Princess Chelsea vydala po třech letech nové řadové album. Album The Loneliest Girl  vypráví o tom, jakou výzvu pro každého představují mezilidské vztahy: „I když nejsem ta “nejosamělejší holka”, nemám popravdě moc společenský život. Snažím se ale najít rovnováhu. O tom hledání je i nové album,” vysvětluje pro server Noisey.

Chelsea v mládí vyrůstala v nábožensky silně orientované rodině. Potom, co vystudovala hru na klavír, se v šestnácti odstěhovala od rodičů. Místo vážné hudby začala objevovat svět popu. V polovině nultých let se přidala ke komunitě kultovního aucklandského labelu Lil Chief Records. Nejdříve vystupovala s kapelou Teenwolf, později byla členkou skupiny The Brunettes, kterou měl pod křídly kultovní label Sub Pop.

Na Flédě vystoupí také Sára Vondrášková známá jako Never Sol. Pražská producentka, písničkářka a zpěvačka se širší veřejnosti poprvé představila v roce 2012. Pomohla jí k tomu spolupráce na filmu Davida Ondříčka Ve Stínu, k němuž nahrála titulní píseň Lay Down. Rok poté vydala pod dohledem Jana P. Muchowa prvotinu Under Quiet. Ta následně vyšla i v celosvětové reedici u renomovaného německého labelu Denovali Records.

Chcete získat 2 x 2 vstupenky na tento jedinečný dvojkoncert? Stačí dát like na naši facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve středu 26. září a výherce bude poté kontaktován.

Jmenuje se The Loneliest Girl a vyšla v září 2018.


Napište komentář