SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na Billy Talent v Brně! (ukončeno)

Billy Talent - Korunní pevnůstka, 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Kanadští Billy Talent dosáhli obřího úspěchu s albem Billy Talent II. Hity Red Flag, Fallen Leaves a Surrender se vryly do paměti lidí a společně s několika dalšími písněmi z „římské dvojky“ dodnes tvoří základ většiny koncertních setlistů. Vyhraj s námi vstupenky na koncert, který se odehraje již 7. června v Brně.

Po deseti letech, dvou dalších řadovkách, reedici debutového alba a bestofce Hits se kapela přihlásila o slovo roku 2016 s pátou nahrávkou Afraid of Heights, plnou energických punk rockových kousků s ostrými kytarovými riffy. Texty se často dotýkají současných problémů, Afraid of Heights lze chápat jako vzkaz současné společnosti. Glosuje problematiku držení zbraní, tlaku společnosti na jedince, drancování přírody i volby v USA.

Čtěte také: Open (F)air Music znovu na brněnském Výstavišti. V červnu jej odstartují Billy Talent

Hity Billy Talent můžete slyšet naživo už 7. června v Brně, kde kapela vystoupí v rámci programu Open (F)air Music na výstavišti. Soutěžíme o 4 lístky! Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v úterý 7. června 2022 v 8:00 a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář