Vyhrajte pod stromeček dvě vstupenky na únorový koncert All Time Low (ukončeno)

All Time Low | Zdroj: facebook.com

Pop punkeři All Time Low z amerického Baltimoru se více než po roce vrací do našeho hlavního města, a to 26. února 2014 do klubu Roxy. My jsme pro vás spolu s pořadateli přichystali vánoční soutěž – udělejte sobě či někomu jinému radost dvěma lístky pod stromeček!

Již na loňském vyprodaném koncertě v Paláci Akropolis pánové slíbili, že se brzy vrátí. Své sliby plní a v únoru míří do Roxy v rámci turné A Love Like War: European Tour, které je pojmenováno podle stejnojmenného singlu z letošního podzimu.

Kapela All Time Low, jejíž název pochází z písně slavnějších New Found Glory, se zformovala před deseti lety na střední škole, kdy experimentovala s hity Blink-182 či Green Day. O tři roky později, v roce 2006, podepsala smlouvu s labelem Hopeless Record, u kterého je až na malou pauzu dodnes. Nyní má formace na kontě už pět studiových alb, z nichž poslední, Don’t Panic, vyšlo loni a pochází z něj například Backseat Serenade, kterou můžete slyšet i v éteru našich rádií.

Dvě vstupenky na koncert All Time Low, který proběhne 26. února v pražském klubu Roxy, můžete vyhrát tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje debutové album All Time Low?

a) So Wrong, It’s Right

b) The Party Scene

c) Dirty Work

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo All Time Low. Soutěž o vstupenky probíhá od čtvrtka 19. do pondělí 23. prosince 2013, abychom vám je stihli doručit pod stromeček. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář