20 Minutes bodují se svým prvním videoklipem

20 Minutes | Foto: facebook.com

Dvě děvčata, schovávající se za název 20 Minutes, vydala před pár dny svůj první videoklip k novému singlu I Don’t Mind a je nutno říct, že mají slušně našlápnuto na slibnou popovou kariéru.

20 Minutes, skupina složená s dvou jednovaječných dvojčat, zasvěcuje svůj celý život hudbě a speciálně art-popu. Sestry Simona a Denisa Katzer od roku 2010 již spolupracovaly s nejedním jménem českého hudební scény, mimo jiné například s Tata Bojs, Luno nebo Mandrage, také už ale stihly odehrát přes stovku samostatných koncertů a dát dohromady jedno EP The Dream In My Pocket.

Nyní přišly s fresh singlem I Don’t Mind, který svým milým poselstvím a ještě milejším instrumentálem vítá bezstarostné letní dny. Videoklip vznikl pod taktovkou režisérky Michaely Polákové v Berlíně, kde 20 Minutes od loňského roku hrají. Vybrané lokace prezentují počátky dua v německé metropoli, konkrétně Laksmi Bar Berlin a Mauerpark. Píseň je krásná jako soundtrack k posezení na prosluněné pražské Náplavce i na přátelské podvečerní grilování, takže si i Pražáci přijdou na své.

Holky momentálně objíždějí města celé republiky a ještě je devět zastávek čeká. Více informací naleznete na jejich Facebooku.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.