30 Seconds To Mars hledají předkapelu pro svůj koncert v Praze

Thirty Second To Mars | Zdroj: pořadatel akce

Jedním z největších koncertů měsíce června bude pražské vystoupení skupiny 30 Seconds To Mars. Americká parta nyní hledá předkapelu a dává přednost českým interpretům.

Poslední den před prázdninami, 30. června, vystoupí v pražské Tipsport Aréně americké trio se zpěvákem Jaredem Letem v čele, 30 Seconds To Mars. Jak je zvykem, nebude chybět ani předkapela. Právě na tento post nyní vyhlásila skupina spolu s Fajn rádiem konkurz.

Dveře mají otevřené všechny tuzemské skupiny a hudebníci, kteří splní pár jednoduchých podmínek. V první řadě je to podmínka odehrát minimálně čtyřicetiminutový program. Šanci mají interpreti jakýchkoliv žánrů. Všichni, kteří by se rádi ukázali před několika tisíci lidmi a zahráli si před jednou z nejpopulárnějších skupin současnosti, mohou zasílat od 2. do 13. června svá videa na emailovou adresu předkapela@fajnradio.cz. Videa se poté objeví na YouTube kanálu FajnTV. Deset videoklipů, které budou mít k poslednímu dni soutěže největší počet zhlédnutí, postoupí do finále, ze kterého vítěze vyberou samotní členové 30 Seconds To Mars. Připomeňme, že tato parta stojí za hity jako From Yesterday, The Kill, This Is War nebo Up In the Air.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.