Příští rok vystoupí v Praze Katy Perry

Katy Perry | Zdroj: Universal Music

Ačkoliv je teprve začátek června, fanoušci superstar Katy Perry by si už měli pořídit diář na rok 2015. Příští rok v únoru dorazí tato zpěvačka i do České republiky!

Zpěvačka Katy Perry už nějakou dobu obsazuje jednu hitparádu za druhou. Momentálně hitovkami z nejnovějšího alba Prism z roku 2013. Letos se vydala potěšit své fanoušky a předvést sebe i svou show naživo. Takové štěstí ale měli pouze fandové britští, američtí a australští. Ovšem, díky obrovským úspěchům Prismatic World Tour dnes zpěvačka oznámila, že v příštím roce přidá koncerty i v Evropě.

Mezi osmnácti evropskými zeměmi je i Česká republika! Přesně 23. února 2015 vystoupí královna hitů Hot’n’Cold, Last Friday Night nebo Part of Me v pražské O2 aréně. Vstupenky budou v předprodeji už od 4. června, a to v sítích Ticketportal od 1290 do 2350 korun.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.