Vyhrajte 2×2 vstupenky na pražský koncert AWOLNATION (ukončeno)

AWOLNATION | Zdroj: facebook.com

Komu v roce 2012 utekl megahit Sail, jako by nebyl. Video, které tehdy bez ustání několik měsíců kolovalo sociálními sítěmi, se dodnes mnohým neohrálo. Nutno však dodat, že američtí AWOLNATION se snaží nebýt skupinou jednoho hitu. Dokázat to přijedou i českým fanouškům – už 11. června vystoupí v Praze. Vyhrajte s námi 2×2 vstupenky!

Losangeleská electro-rocková formace AWOLNATION, za kterou stojí především zpěvák a skladatel Aaron Bruno, v Čechách už dříve vystoupila. V létě roku 2012 zavítala coby headliner na žamberský festival JamRock. Ten večer žádnou výraznou stopu v srdcích tuzemských fanoušků nezanechala. Asi proto, že pro ně v tu dobu byla takřka neznámou kapelou jednoho hitu – skladby Sail. Neoficiální video s tmavovlasou slečnou, která tancuje promáčená pod sprchou ze zahradní hadice, obletělo celý svět a získalo si na YouTube přes sto milionů zhlédnutí.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert AWOLNATION, který se odehraje ve středu 11. června v rámci série Excelent Jukebox v pražském Lucerna Music Baru, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo AWOLNATION. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 2. června do neděle 8. června 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Ve kterém roce vyšla debutová deska AWOLNATION Megalithic Symphony?

a) 2010

b) 2011

c) 2012


Napište komentář