Adam Levine a cover “Purple Rain” od zesnulého Prince

Adam Levine | Foto: billboard.com

Na pódiu v New Yorku zazněl slavný hit Purple Rain z úst zpěváka kapely Maroon 5 již před dvěma lety. Dnes se cover stal jedním z nejsledovanějších vzpomínkových videí na zesnulého Prince.

Svět stále truchlí nad ztrátou hudební ikony Prince, který náhle zemřel minulý týden ve věku 57 let. Od té doby se internetem valí vzpomínky na jeho život a kariéru. Slavné osobnosti i fanoušci vyjadřují lítost a soustrast. Hitem se ovšem staly covery nejrůznějších Princeových písní.

Jedním z nejsledovanějších se stal cover, jež má na svědomí frontman kapely Maroon 5. Adam Levine, již v roce 2014, zazpíval Princeův hit Purple Rain s doprovodnou kapelou Train na oslavě narozenin amerického krále médií Howarda Sterna.

Záběry z tohoto vystoupení byly zveřejněny jako pocta zesnulému hudebníkovi a již během pár dní mají na kanále YouTube několik milionů zhlédnutí. Vy si záznam přehrajte nyní níže.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.