Aerodrome přináší last-minute změnu

Oscar and the Wolf | Foto: Team Aja

X Ambassadors byli donuceni odložit celé evropské turné, ale fanoušci místo nich na Aerodrome dostanou Oscar and the Wolf!

Na pátém ročníku Aerodrome Festivalu, který vypukne již ve čtvrtek na panenskotýnském letišti, vystoupí belgický umělec Max Colombie, známý především jako Oscar and the Wolf. Vyplní tak prázdné místo po kapele X Ambassadors. 

„Přátelé, bohužel musíme zrušit naše nadcházející evropské turné. Bylo to velmi těžké rozhodnutí, ale pravdou je, že teď potřebujeme věnovat veškerý čas a energii na dokončení nového alba. Bude to nejlepší věc, jakou jsme kdy jako kapela udělali a potřebujeme tenhle čas ke koncentraci na ni. Slibujeme, že se vrátíme velmi brzy a že nebudete zklamaní,” odůvodňuje kapela své rozhodnutí.

Čtěte také: 8 rockových kapel, které letos zahrají na Aerodrome Festivalu a vy je musíte vidět

Oscar and the Wolf na sebe poprvé upozornil v roce 2013 singlem Orange Sky, díky kterému se dostal například k hostování na koncertě Lou Reeda. Do obecného povědomí ho ještě lépe uvedla debutová deska Entity, která vyšla rok po zmíněném singlu. Posluchači z ní mohou znát písně jako Princes, Undress nebo Strange Entity. Doma si deska vysloužila dvojnásobnou platinovou plaketu. V roce 2016 následovalo album Infinity, které jen utvrdilo post umělce mezi světovými popovými hvězdami.

Brány Aerodrome Festivalu se otevřou 28. června ve 12 hodin. Program festivalu se premiérově rozrůstá do tří dnů a bude probíhat na dvou hlavních a dvou vedlejších pódiích. Oproti loňsku si festival přilepšil o několik desítek špičkových umělců, tak s nimi pojďte zažít jejich tuzemskou premiéru! Lístky jsou stále dostupné na stránkách festivalu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.