Airbourne mají nový videoklip

Airbourne | Zdroj: mtv.com

Australská kapela Airbourne je zpět ve hře. Tahle rocková banda vydala nový klip k písni Back In The Game. Toto pondělí navíc vyráží na turné.

Parta Airbourne byla založena v roce 2003 dvěma bratry. Hrají hard rock a opravdu jim to jde. Že vám to něco připomíná? Airbourne bývají často srovnáváni s kapelou AC/DC, jejichž styl se velmi podobá. Tihle australští rodáci však rozhodně nejsou žádná kopírka. Naopak je dobře, že má kapela AC/DC nějaké následovníky.

Airbourne mají za sebou vydání již čtvrtého studiového alba. Jmenuje se Black Dog Barking a právě z něj pochází píseň Back In the Game, ke které kapela nyní vydala klip. Video je poskládáno ze záběrů, které byly natočeny v průběhu první části letošního světového turné. Druhá část tour, ta evropská, je čeká už v pondělí 21. října. Českým fanouškům budou Airbourne nejblíže ve Vídni či v Berlíně, a to příští měsíc.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.