Zpěvačka P!nk vydává živák

P!nk | Zdroj: facebook.com

Zpěvačka Pink se chystá vydat záznam jednoho ze svých koncertů, konkrétně v Melbourne. Má krátce po úspěšném turné k jejímu poslednímu albu The Truth About Love. Hodinu a padesát minut trvající záznam vyjde již 24. listopadu.

Americká zpěvačka Alecia Bath Moore, tedy Pink, která dnes vyniká především ve stylech r’n’b a pop má na kontě již šesté album. Jejím debutem byla v roce 2008 deska Can’t Take Me Home. Poslední album se jmenuje The Truth About Love, vyšlo minulý rok v září a spolupracovala na něm s hvězdami, jako jsou Eminem či Lilly Allen. Pink prošla za svou kariérou určitou změnou, protože její prvotní desky byly spíš pop-rockového rázu. Ačkoliv opravdový hit Get the Party Started z alba M!ssundaztood už pomalu zaváněl r’n’b stylem. Mezi další velké hity patří písničky jako Stupid Girls, ve které si dělala srandu z bohatých a nafintěných hvězdiček, či Dear Mr. President – píseň, kterou věnovala americkému prezidentovi.

Zpěvačka Pink vydala také dvě koncertní nahrávky. Nyní je na cestě třetí – konkrétně půjde o záznam z koncertu v Melbourne, na který vyrazila po vydání posledního alba. Novinka The Truth About Love Tour: Live From Melbourne vyjde 24. listopadu pod společností Sony Music. Záznam by měl trvat necelé dvě hodiny. K tomu zpěvačka přidá ještě staré známé hity z předchozí tvorby. Vyjde jak na DVD, tak na Blu-ray. Čeští fanoušci měli šanci tuhle růžovou hvězdu vidět na vlastní oči letos v květnu. Kdo o tuto událost přišel, má možnost si to alespoň z části vynahradit právě vycházejícím živákem. Bude obsahovat stejný playlist, jaký Pink předvedla tady.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.