All Time Low představili titulní singl z nového alba Last Young Renegade

All Time Low | Zdroj: altpress.com

All Time Low vypustili do světa druhý singl z nového alba. Tentokrát se jedná o titulní píseň Last Young Renegade.

Baltimorští pop-punkeři All Time Low před pár dny zveřejnili v pořadí už druhý singl z nové desky. Jedná se o titulní píseň celého alba Last Young Renegade, které vyjde 2. června 2017.

Zajímavé je, že podle slov frontmana Alexe Gaskartha se původně jednalo a nepoužité demo.

„Pamatuju si, že jsem ve studiu procházel stará dema a našel mezi nimi právě Last Young Renegade. Předělali jsme to, znova to nahráli… Je celkem šílené, že se píseň nakonec stala základním kamenem nového alba a jedním z hlavních konceptuálních motivů. Pamatuju si, že mě ta pulzující syntetika úplně vizuálně inspirovala a později pomohla vytvořit estetickou stránku videa,“ napsal na facebooku kapely Gaskarth.

Samotný videoklip přímo navazuje na předchozí video k singlu Dirty Laundry a i jeho konec naznačuje, že příběh bude pokračovat, což přináší otázku, zda se dočkáme minifilmu v podobě videoklipů na pokračování ke každé písni z nového alba.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...