Kid Ink se podepsal pod uspokojivý večer plný dobrého hip-hopu

Kid Ink | Foto: kidinkmusic.com

V neděli 26. března se kvůli vystoupení amerického rappera Kid Inka sešli příznivci hip-hopu z celé republiky. Po více než dvou letech se znovu vrátil do pražského klubu Roxy, aby uspokojil české fanoušky. 

Hip-hopové koncerty vždy bývají nezapomenutelným zážitkem. Klub Roxy, umístěný v úplném centru Prahy, je pro podobné události jako dělaný. Od zastávky turné Up All Night si tak bylo co slibovat.

Večer odstartoval odbitím osmé hodiny Verse Simmonds, portorikánský Američan, jenž publikum příjemně roztančil pár písněmi, které míchaly dancehall, raggae a hip-hop. Ač je Verse známější spíš koprodukováním hitů populárních umělců (například píseň Man Down Rihanny nebo Confident Justina Biebera), jeho tvorba je příjemná a na rozjezd večera byla naprosto ideální.

Po přibližně desetiminutové pauze na pódium se svým hypemanem vtrhnul Dizzy Wright. Skoro klasicky old schoolový hip-hop, jenž tento rapper reprezentující východní Las Vegas předvedl, zvedal ruce nejen prvních řad, ale i jinak ztuhlých diváků na balkóně. I účastníkům, jenž o Dizzym nikdy neslyšeli, bylo zjevné, že rapuje o strastech svého života a na poselství jeho tvorby mu doopravdy záleží.

O půl desáté se vrátil DJ a rozžhavil natěšené diváky pár populárními tracky, které mixoval a doplňoval svým rapováním možná až příliš, ale na to už jsou návštěvníci takových událostí asi zvyklí. Posléze se objevil Kid Ink a začala přibližně hodinová show plná toho nejlepšího, co jeho tvorba nabízí. Klub byl plný, atmosféra však celkem uvolněná, takže celé vystoupení působilo zvláštně klidným dojmem.

Stage nebyla přeplněná lidmi, proto se rapper mohl pohybovat po celé šířce a blízce komunikovat s předními řadami. Došlo na všechny hity jako Body Language, Main Chick i Hotel a celý večer uzavřel v řadě za sebou peckami Show Me, Promise a Be Real. Po poslední písni však velice sympaticky zůstal a podepisoval a rozdával vše, co se dalo najít. Spoustu fanoušků tak odcházelo s hmotnou vzpomínkou na velice příjemnou party plnou skvělé hudby.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.