Angels & Airwaves konečně zveřejnili dlouho slibované akustické album

Angels and Aiwaves | Zdroj: theaudiodb.com

Angels & Airwaves po více než roce plní slib a vydávají akustické písně k 10. výročí vydání debutové desky We Don’t Need To Whisper. Místo slíbeného předělání celého alba se však fanoušci dočkali pouze EP se čtyřmi skladbami.

Sliby se mají plnit! To ví i frontman Angels & Airwaves, Tom Delonge. Bohužel mu v posledních letech seznam slibů značně narostl. Vedle hledání UFO, odhalování vládních tajemství, režírování filmů a psaní knih a komiksů, si ale prý kdykoliv najde čas nahrát i nějaké to album se svojí kapelou. V roce 2015 například tvrdil, že vydá v rámci jednoho roku hned 4 alba, včetně akustické předělávky debutového alba AvA, We Don’t Need To Whisper, k jeho 10. výročí.

Výsledek je bohužel takový, že Delonge prostě není nadčlověk a nedokáže dostát svým nesplnitelným slibům. V roce 2015 jsme se nakonec dočkali jen 2 nahrávek, z čehož první byla ne příliš povedené EP  …Of Nightmares od Angels & Airwaves a druhé bylo pouze kolekcí demoverzí, b-sidů a nedodělaných písní pro Blink-182. Ani v následujících dvou letech jsme se nedočkali krom dalšího, i když tentokrát povedeného, EP Chasing Shadows z roku 2016 ničeho, než slibů a oznámení oznamující oznámení velkého oznámení v budoucnu.

Fanoušci však na dané sliby nezapomněli a tak Delonga neustále zasypávali dotazy ohledně vydání slíbeného akustického alba. Delong fanouškům zčásti vyhověl a po více než roce skutečně vydal slíbené akustické písně. Bohužel se však nejedná o celé slíbené album, ale pouze o další EP v podobě pouhých 4 písní. Delong navíc vydání nového EP okomentoval slovy, že se jedná pouze o jakýsi dar fanouškům, který vznikl spontánně během natáčení nového alba k chystanému filmu Strange Times. Nezapomněl ani na připravení speciálního balíčku, kdy si krom samotného EP , které je k objednání pouze na Delongově webu To The Stars, můžete objednat taktéž tématické limitované tričko a psí známky na krk.

Ačkoliv se Tom Delonge tváří jako by písně vydal jako poděkování fanouškům, vypadá to, že si jimi chce především vydělat. Fanoušci by ho přitom nejraději viděli opět živě na turné s novou, plnohodnotnou deskou. Prozatím se však musí spokojit s novým EP obsahující písně Valkyrie Missile,  Distraction,  Do It For Me Now a  The Adventure k níž bylo zveřejněno i lyric video, obsahující záběry z natáčení původní desky We Don’t Need To Whisper z roku 2005.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...