Apocalyptica pro velký zájem přidává druhý koncert v Praze

Apocalyptica | zdroj:facebook.com

Apocalyptica v rámci oslav výročí 20 let od vydání přelomového alba své kariéry vyráží v únoru příštího roku na evropské turné. Jeho součástí jsou i koncerty v České republice, a to v Praze a ve Zlíně. Pro velký zájem přidala kapela navíc druhý koncert do Prahy.

Pražský koncert, který kapela oznámila v květnu tohoto roku, je již beznadějně vyprodán. Pro velký zájem fanoušků se tedy kapela s pořadatelem domluvila na přidání dalšího pražského koncertu, a to hned v následující den, tedy 12. února. Kapela si z důvodu skvělé akustiky pro oba koncerty vybrala koncertní prostor Forum Karlín, kde již v minulosti hrála.

Album Plays Metallica by Four Cellos vydali finští rockeři v roce 1996 jako svůj skvělý debut. Instrumentální violoncellový rockový opus tehdy změnil budoucí podobu tvrdé muziky pro další léta. Apocalyptica tak položila základy kariéry, která trvá spolu s dosud prodanými milióny desek a vyprodanými koncerty po celém světě. Na oslavu dvacátého výročí vydala skupina 22. července 2016 toto album v reedici s dalšími třemi bonusovými skladbami. Toto vydání obohatily instrumentální nahrávky Battery, Nothing Else Matters a Seek and Destroy.

Na zlínský koncert v Kongresovém centru 19. února ještě několik desítek vstupenek zbývá. Vzhledem k povaze vystoupení, které anoncuje podtitul turné A Live Performance by four cellos of the entire album and more Metallica classic, bude sál na přání kapely upraven k sezení, proto je počet míst velmi kapacitně omezen. Neváhejte tedy a zařiďte si svá místa včas v síti Ticketpro.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)