Asking Alexandria v rámci evropského tour přijedou do Prahy

Asking Alexandria | Zdroj: distortedsoundmag.com

Britská skupina Asking Alexandria se již delší dobu neřadí mezi metalcorové či hardcorové kapely a její doposud poslední album Asking Alexandria, které vydala na konci roku 2017, by se dalo spíše přirovnat k čistému rocku. Na jaře pak vychází nová deska s názvem Like A House On Fire a právě tuhle novinku přijede představit pětičlenná parta z Yorku také tuzemským fanouškům 6. listopadu do pražského Fora Karlín.

Asking Alexandria je jedna z těch kontroverznějších skupin, kolem níž se odehrávalo jedno drama za druhým. Na začátku roku 2015 z ní totiž odešel frontman Danny Worsnop, který se nechal slyšet, že se nadále nechce věnovat metalcoru a není v kapele spokojený. O pár měsíců později byl nahrazen Denisem Shaforostofem, zpěvákem z Make Me Famous a Down & Dirty. Tento vztah však nevydržel dlouho a v říjnu roku 2016 Denis odešel, jelikož nebyl schopen komunikovat s ostatními členy kapely. Askini na to rychle zareagovali a přibrali zpět Dannyho Warsnopa, čímž potěšili ne jednoho fanouška.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Palaye Royale budí emoce mezi kritiky i fanoušky, a to rozhodně nejen samotnou muzikou

Nadcházející album Like A House On Fire má představovat nový začátek, kdy Asking Alexandria po napjatějším období mezi spoluhráči opět táhli za jeden provaz. O tom, zda-li je to pravda, se můžete přesvědčit 6. listopadu 2020 v pražském Foru Karlín.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.