Atmo Music otevírají novou kapitolu videosinglem Vlny

Atmo Music, zdroj: facebook.com |

Liberecká dvojice Atmo Music v minulém roce vydala již svou druhou studiovou desku Sen, jež obsahuje hned několik úspěšných singlů. Do roku 2017 hudebníci vstupují s novinkou Vlny, s níž zároveň otevírají i novou kapitolu.

S druhou řadovou nahrávkou slavilo duo úspěch hlavně u internetové generace. Videoklipy k písním Valerie a Ráno patřily k nejsledovanějším na českém YouTube. Ráno nasbíralo deset a půl milionu zhlédnutí a patří tak k největším československým hitům posledních let. Album též obsahuje nečekanou spolupráci s písničkářem Thomem Artwayem ve skladbě So Down.

Novinkový song Vlny má nepochybně hitové ambice a tomu odpovídá i video. Klip se opět točil v produkci Forward Creatives pod režijním dohledem ZDNK SPSK.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.