Balaton Sound oznamuje další hvězdná jména, vystoupí například Alesso

Alesso | Zdroj: facebook.com

Mezinárodní EDM festival Balaton Sound v druhé várce oznámil další známá jména, na která se návštěvníci mohou těšit. Patří mezi ně Alesso, Axwell Λ Ingrosso nebo Disciples.

Švédský DJ a hudební producent Alesso se představí na hlavním pódiu hned prvním dnem festivalu, a to 4. července. K němu se připojí i jeho kolegové a další velké jméno EDM hudby – Axwell Λ Ingrosso. Ti u fanoušků zabodovali například svým hitem More Than You Know, který se objevil na vrcholu nemála světových hitparád.

Discples jsou londýnské trio, mezi jejichž známé písně patří They Don’t Know nebo spolupráce se slavným Calvinem Harrisem na How Deep Is Your Love. Do Maďarska dorazí i Martin Solveig.

Mezi jedenáctkou čerstvě oznámených jmen se ale nachází i americká rapperka a velká feministka vystupující pod jménem Princess Nokia spolu s dalšími interprety jako Vini Vici, Carnage, Night Lovell, Craig David a Nghtmre. A v neposlední řadě se k již oznámeným hvězdám typu Martin Garrix, DJ Snake nebo The Chainsmokers přidá britská Ella Eyre.

Balaton Sound je již v tuto chvíli nadupaný těmi nejznámějšími EDM představiteli a jeho organizátoři slibují ještě další vlnu oznámených jmen. Tato pětidenní party se uskuteční v maďarském Zamárdi na pláži jezera Balaton během 4. 8. července.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.