S Klara & The Pop v Praze vystoupí charismatická Antonia Vai

Klára Vytisková | Zdroj: ceskenovinky.eu

Klára Vytisková vystoupí s Klara & The Pop v březnu v pražském Lucerna Music Baru. Nebude však jediná, jejím hostem bude soulová zpěvačka Antonia Vai.

Klára VytiskováAntonia Vai spolu na pódiu poprvé vystoupily v maďarském klubu A38. Letos spolu vystoupí už podruhé, tentokrát ovšem v Praze. Koncert připadá příhodně na Den žen, na který zaplní Lucerna Music Bar zvuky soulu a výrazných hlasů dvou zpěvaček.

Antonia Vai je švédsko-maďarská zpěvačka, která za svou kariéru vydala 5 alb, poslední s názvem Ritual loni na podzim. Od dětství tvořila muziku a první dvě alba vydala na vlastní náklady, poté se ovšem v roce 2013 přestěhovala do Budapešti, kde se jí podařilo proslavit spolu s mezinárodní sestavou Antonia Vai Bandu. Od té doby odehrála na 150 koncertů a byla nominována na zpěvačku roku.

Její alternativní soul doplňuje výbušně výpravnými texty písní, a najdeme v její hudbě i prvky flamenca či balkánu. Klára Vytisková o ní a jejich blížícím se vystoupení řekla toto: „S Antonií jsem se potkala v Budapešti, typicky maďarsky energická holka, která vyrůstala ve Švédsku. Sešly jsme se v kavárně a večer daly super koncert v klubu na lodi A38 a teď se těším, že vezmu Antonii na kávu v Praze a večer si to zopakujeme v LMB. Myslím, že obě v sobě máme vášeň pro soul, ale každá ji posouváme trochu jiným směrem.“

Vstupenky na koncert, který se bude konat 8. března, seženete v ceně 320 Kč na webu Lucerna Music Baru.


Napište komentář

Vladimír Jersák
O Vladimír Jersák 12 Článků
Muzika mě vždy zajímala, ať už poslouchání, hraní, nebo zpívání. Pár let jsem se učil na housle, rok zpíval ve sboru a momentálně se učím na kytaru. Snažím se se nelimitovat na jeden styl, takže poslouchám vše od grimu po metal.