Barbora Poláková představila Krosnu – od Japonce, ale českou

Barbora Poláková má Krosnu | Zdroj: Supraphone

Barbora Poláková zaujala nejen singly Nafrněná či Generace, ale také získala mimo jiné i dvě ceny Anděl roku 2015 v kategorii Objev a Píseň roku. Nyní přichází s novým videoklipem, v němž se mísí několik filmových technik.

Videoklip k písni Krosna vznikl pod taktovkou japonského režiséra Kusoke Sugimota a produkční společnosti Eallin Prague. Režisér patří do vlny mladých japonských režisérů, kteří se specializují na animaci a její synchronizaci s hudbou.

„Krosna je jedna z mých nejoblíbenější písniček,“ prozradila Barbora Poláková. „I proto jsem šťastná, že má svůj klip,“ dodává. Letos čeká Báru údajně maximálně deset koncertů, jelikož se chce věnovat přípravám nového alba a to prý s miminky jde skloubit jen těžko.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...