Barns Courtney se po loňské české premiéře na Rock for People představí v pražském Lucerna Music Baru

Barns Courtney | Zdroj: Oficiální Facebook interpreta

Britský zpěvák Barns Courtney míří do Česka, na podzim vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.

Vlastním jménem Barnaby George Courtney alias Barns Courtney se narodil v Anglii. Ve čtyřech letech se s rodiči přestěhoval do amerického Seattlu (např. kolébka slavné Nirvany) a v patnácti letech se přestěhoval zpět do Spojeného království.

Čtěte také: Červenec v hudebních akcích: Legendy žánrů, australský rock nebo dvojkoncert Eda Sheerana v Hradci Králové

V té době založil i svou první hudební skupinu SleeperCell, se kterou vyhrál několik hudebních soutěží. Poté se zúčastnil na Channelu 4’s Orange Unsigned celostátního souboje kapel.

Minulý rok odehrál velmi energickou show na hradeckém Rock for People, kde se představil snad ve své nejlepší formě. Během setu došlo samozřejmě na jeho největší hity jako Fire, Glitter & Gold či Hellfire. Jack Daniel’s tekl proudem, Barns skákal do davu a přihlížející měl kolikrát pocit, že se vrátil v čase a objevil se na koncertu rockových legend z minulého století. Stovky návštěvníků tak svým vystupováním naprosto uhranul.

Na podzim bude možnost spatřit jeho show v klubovém prostředí, a to 19. října 2024 v Lucerna Music Baru. Vstupenky lze zakoupit na GoOut.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.