Biffy Clyro představili nový videoklip k písni Howl

Biffy Clyro | Zdroj: Warner Music

Skupina Biffy Clyro zveřejnila 4. srpna videoklip k songu Howl, jenž pochází z jejich červencové studiovky.

Skotské trio Biffy Clyro dosud z desky Ellipsis vydalo dva plnohodnotné singly. Po rockově svižných a syrových skladbách Wolves Of Winter a Animal Style přichází s písní Howl, která má slušně našlápnuto k tomu, aby oslovila širší publikum. Z videa je zřejmé, že skupina cílí hlavně na americké fanoušky. Nechybí zde proto bar, tajemno, pin-up tanečnice a také divná dvojčata.

Klip natočil režisér Marc Klasfeld, jenž je podepsán pod několika zásadními klipy Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters a Slipknot, a pojal ho jako poctu Davidu Lynchovi a jeho Twin Peaks.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)