Biffy Clyro sice název svého nového alba tají, ale vyjde už letos

Biffy Clyro | Zdroj: tisková zpráva

Britská rocková formace Biffy Clyro pilně pracuje na novém albu a má ho v plánu vydat do konce letošního roku. To bude následovníkem poslední nahrávky Opposites.

Zatím poslední album od rockerů ze skotského Kilmarnocku vyšlo před třemi lety a neslo název Opposites. Již minulý rok ale skupina svými příspěvky na sociálních sítích naznačovala, že na letošek plánuje něco velkého.

Koncem roku pak přišlo silvestrovské vystoupení v Edinburghu, kde Biffy Clyro poprvé zahráli svou novou skladbu On A Bang, která by se měla na novém albu rovněž objevit. Spolu s nedávno sdíleným videem na Facebooku, kde kapela láká fanoušky na očekávanou novinku, je potom brzké vydání téměr jisté, jméno desky ovšem zatím zůstává veřejnosti utajeno a stejně tak i datum jejího vydání. No, jak již bylo zmíněno, měli bychom se jí dočkat ještě v průběhu letošního roku.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.