AC/DC navštíví Prahu!

AC/DC | zdroj: loudwire.com

Rockové legendy se vrací do Česka, skoro po sedmi letech! Vystoupí pod širým nebem v pražských Letňanech.

AC/DC je kapela, která se snad nikdy nikomu neoposlouchá. Svůj styl si jasně určili hned na začátku a přes všechny módní změny, které prošly světem hudby, se nenechali ovlivnit a mají pořád více a více fanoušků. To jasně dokazuje i fakt, že lístky byly vyprodány snad za několik hodin! Těšit se můžete samozřejmě na nejúspěšnější písně, jak z dob (již zesnulého) zpěváka Bona Scotta, tak i Briana Johnsona.
Na svém kontě mají již 17 studiových alb a k tomu nejnovějšímu (Rock or Bust) bylo oznámeno turné, díky kterému se po delší době tito Australané opět ukážou v Česku.

Tentokrát to bude pod širým nebem 22. 5. na letišti v Letňanech. Vstupenky na oficiálních prodejních místech jsou již vyprodány.


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)