Billie Eilish nakonec opravdu přesouvá svůj debutový pražský koncert do větších prostor

Billie Eilish | Zdroj: youtube.com

Vstupenky do Fora Karlín se vyprodaly mrknutím oka, Eilish tehdy však tvrdila, že svou show chce ponechat trochu komornější a větší prostor zaplňovat nechce. Nyní však dochází ke změně.

Z produkčních důvodů a pro enormní zájem se vystoupení Billie Eilish, naplánované na 20. srpna 2019, přesouvá do O2 areny. Americká hudebnice si pro svůj první pražský koncert přichystala pompézní audiovizuální show, které lépe vyhoví velké pódium. Svou debutovou desku ‎WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? tedy bude moci zahrát mnohem většímu množství fanoušků, ač to původně neměla v úmyslu.

Čtěte také: Fenomén Billie Eilish a její cesta k debutovému albu

Kdo urval vstupenku do Fora, nemusí se bát, zůstává v platnosti jako lístek na stání. Pokud si však jejich držitelé budou chtít radši sednout, mají možnost si jít lupen vyměnit od úterý 11. června do středy 12. června v místě nákupu a místo zakoupit přednostně, než se spustí doprodej. Případně je až do 10. července možná úplná refundace. Nové vstupenky v cenovém rozmezí mezi 1 090 a 1 490 Kč budou od čtvrtka k dostání na stránkách pořadatele Fource.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.