Blink-182 ohlásili termín vydání alba a zveřejnili nový singl

Blink-182 | Zdroj: facebook.com

Pouhé čekání se nyní stalo skutečností . Blink-182 nedávno říkali, že brzo vydají nový singl. To se stalo teď skutečností a s ním rovnou oznámili i termín vydání nové desky.

Po nečekaném odchodu Toma z Blink-182 před pár měsíci  docela rychle obsadil jeho místo Matt Skiba z Alkaine Trio a stal se tak novým členem kapely, ač jsou z řad fanoušků slyšet rozporuplné názory na tuto náhradu. Prý Blink-182 bez Toma nejsou tím, čím bývali.

Mark s Travisem však netruchlili mod dlouho a našli si náhradu v podobě již zmiňovaného Matta a nyní v tomto složení vypustili do světa novou písničku Borred to Death z alba California, které vyjde 1. července.

 

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.