Blink-182 vyslyšeli prosby fanoušků a ve Vegas zahráli staré hity i nové songy

Blink-182 | Zdroj: facebook.com

Blink-182 minulý víkend odstartovali svoji sérii koncertů v Las Vegas nazvanou Kings of The Weekend. Celkem 16 naplánovaných koncertů dává kapele velký prostor pro výběr písní, a tak se kapela konečně rozhodla vyslyšet prosby fanoušků a zahrála jak zbrusu nové, tak i dlouho neslyšené kousky.

Blink-182 to v poslední době neměli lehké. Ačkoliv jim v roce 2016 vyšlo nové album California, které sklidilo vesměs dobré kritiky a bylo dokonce jen o rok později vydáno jako deluxe edice s 11 novými písněmi, kapela při živých vystoupeních stále spoléhala spíše na staré osvědčené hity. Právě absence nových skladeb, stejně jako fakt, že se setlist kapely v posledních letech změnil jen minimálně, jim bylo v poslední době vytýkáno stále více.
K tomu se navíc přidala operace zpěváka a kytaristy Matta Skiby, která značně poznamenala jeho pěvecký výkon na posledních vystoupeních.

Záchrana pro Blink-182 přišla v podobě jedinečného projektu s názvem Kings of the Weekend. Jedná se o celkem 16 vystoupení, která kapela odehraje v rámci tohoto roku v prestižní rezidenci Palms Casino Resort v Las Vegas. Právě velké množství koncertů a absence předkapel dává Blink volnější ruku při sestavování playlistu, a tak kapela konečně vyslyšela přání fanoušků a upravila svůj setlist.

Čtěte také: Nové songy Blink-182 budou znít jako album Take Off Your Pants and Jacket

Minulý víkend tak na jedné straně zazněly poprvé novinky jako Home Is Such a Lonely Place nebo California, na straně druhé pak staré hity jako například Adam’s Song, který fanoušci živě neslyšeli posledních 10 let. Krom toho kapela hodlá využít volný čas mezi jednotlivými koncerty v místním studiu, kde chce pokračovat v práci na novém albu.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...