Bruno Mars a Anderson .Paak vytvořili R’n’B superduo

Silk Sonic | Zdroj: facebook.com

Slyšeli jste již singl od nově vzniklé kapely Silk Sonic? Je dokonalým doprovodem k romantickému jarnímu večeru.

Bruno Mars již několik let svět populární hudby obohacuje o našlapaný funk a klidné soulové R’n’B zároveň. V podobném duchu se vede i tvorba méně známého, avšak nijak méně talentovaného Andersona .Paaka. Možná i proto si ho Mars vybral jako doprovod na evropskou část turné 24K Magic World Tour. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se tito dva muzikanti dají dohromady a vznikne z toho nějaký hudební skvost. Nedalo se však čekat, že z toho vzejde něco víc než jen pár skladeb.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Avantgardní producentka a LGBTQ+ ikona SOPHIE – Proč její smrt zanechala díru v srdci hudebního světa?

5. března dvojice vydala skladbu Leave the Door Open. Písnička i videoklip hladí po duši tak hebce, že se to přeneslo dokonce i do názvu uskupení – Silk Sonic. Duo již má údajně nahrané celé album An Evening With Silk Sonic a pouze čeká na vhodnou dobu ho vypustit ven. Nezbývá tedy nic než čekat!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.