Bullet For My Valentine mění bubeníka

Bullet For My Valentine | zdroj: facebook.com

Britská metalová kapela Bullet For My Valentine mění bubeníka. Nebude to ale napořád.

Ale ne, neděste se, není to napořád. Michael Thomas, neboli Moose, zakládající člen kapely Bullet For My Valentine se stal poprvé otcem. Tuto radostnou zprávu zveřejnila kapela na svém oficiálním facebookovém profilu, společně s gratulacemi a prosbou o pochopení směrem k fanouškům. Moose totiž nebude přítomen několik měsíců na všech koncertech a festivalech a zastoupí ho bubeník Jason Bowld.

Sám Thomas řekl, že chce být několik měsíců sám se svým prvorozeným dítětem po boku své manželky. Situace je to naprosto pochopitelná, ale dost možná se tato pauza bude prolínat i přes festival Rock for People, který se bude konat v červenci, již tradičně v Hradci Králové.
Každopádně tímto rodině gratulujeme a přejeme hodně štěstí, a kdo ví… třeba malého Moose za pár let taky uvidíme na velkých festivalech.


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)