Celeste Buckingham podepsala smlouvu s Pitbullem a jeho vydavatelstvím

Celeste Buckinham | Zdroj: facebook.com

Zpěvačka Celeste Buckingham si celé Československo podmanila duety s Majkem Spiritem a svou sestrou Carmel. Nyní má smlouvu s Pitbullem!

Celeste Buckingham po ČeskoSlovenské SuperStar zahájila svou kariéru hlavně singlem Run Run Run. Ten oslnil nejen našince, ale i celosvětovou veřejnost. Během vychutnávání si hitů s Majkem Spiritem a s Carmel Buckingham si stihla Celeste domluvit neskutečnou spolupráci, a to s vydavatelstvím Mr. 305, které patří Pitbullovi.

Celeste Buckingham a Pitbull se domluvili na celosvětové spolupráci. Tato spolupráce zajišťuje nejen duet s Pitbullem, ale také dlouhodobou spolupráci s vydavatelstvím Mr. 305 zajišťující propagaci Celeste Buckingham po celém světě,“ říká prohlášení amerického managamentu zpěvačky.  Všechna jednání probíhala pod dohledem Zarin Buckingham, matky Celeste. A pak že se ze SuperStar hvězdy nerodí.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...