Černé na bílém: Colours of Ostrava se přesouvá na rok 2021

Colours of Ostrava 2019 | Foto: Adam Helma, MonsterMusic

19. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava se z důvodu koronavirových opatření a nepříznivé situace pro pořádání velkých akcí přesouvá na příští rok – na 14. – 17. července 2021. Na stejný termín se přesouvá i mezinárodní fórum Meltingpot, které se koná po boku festivalu v jeho areálu. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Vyjádření, na které jsme dlouho čekali, je tady. Festival Colours of Ostrava se letos opravdu neuskuteční. Stejně tak jako Rock for People nebo slovenský festival Pohoda se tak přesouvá na rok 2021.

Čtěte také: O CO MOŽNÁ PŘIJDEME? Twenty One Pilots, The 1975 nebo Enter Shikari – festivaloví headlineři 2020

„Doufali jsme, věřili jsme…, ale realita je tady. Vím, že jste se stejně jako já velmi těšili a nemohli se dočkat festivalového léta. Celý rok jsem se svým týmem pracovala na tom, abychom pro vás uspořádali festival s co nejlepším programem a s mnoha zlepšeními. Je tu situace, o které jsem si myslela, že ji nikdy nezažiji – léto bez festivalu, léto bez živé hudby a léto bez naší barevné atmosféry,” říká na úvod ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Prosíme, ponechte si vstupenky!

Festivalový tým nyní intenzivně pracuje na přesunu letošního programu na příští rok, včetně hlavních headlinerů a většiny dalších účinkujících. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na další ročník. „Mám na vás velkou prosbu, podpořte nás nyní. Nesmírně bych si vážila toho, kdybyste si vstupenky ponechali, a tím náš festival, jeho myšlenku a jeho konání s tak rozsáhlým a kvalitním čtyřdenním programem podpořili. Bez vás to nepůjde,” apeluje Zlata Holušová na fanoušky.

„Chápu však, že někteří z vás v této pro mnohé složité situaci budete potřebovat peníze a požádáte o vrácení zakoupených vstupenek. Dejte nám nějaký čas, abychom domluvili veškerá praktická opatření, o kterých brzy přineseme přesné informace,” uvádí Zlata Holušová.

Veškeré dotazy týkající se přesunu bude tým festivalu odpovídat na e-mailu informace@colours.cz.

Festivalový tým si ale z důvodu přesunu ale nedává přestávku – kromě přípravy příštího ročníku v roce 2021 mohou fanoušci na sociálních sítích sledovat Colours TV s koncerty, živými pořady i materiály z archivu. Fórum Meltingpot bude nadále přinášet zajímavé online rozhovory s různými osobnostmi.

Letošní ročník festivalu měl proběhnout od 15. do 18. července. K hlavním hvězdám patřili například The Killers, Twenty One Pilots, Martin Garrix, The Lumineers nebo LP.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.