VIDEO: Odcválaný kůň jako symbol svobody. Producent OEREO Music přináší Shuffleton

OEREO Music - Shuffleton | Zdroj: YouTube.com

Jonáš Pelikán alias OEREO Music je hudební producent, zvukový inženýr a ve svém studiu Soundlab se zabývá mixem, masteringem i dabingy. V současné době se však naplno věnuje hudební produkci, a to především taneční hudby. Do světa nyní vypouští první singl z připravovaného alba, které vyjde 20. září 2020.

V tanečním videoklipu ​SHUFFLETON ​se jako žokejka objevuje zpěvačka ​Adriana Bessogonov​ (finalistka soutěže The Voice Česko Slovensko 2019) a shuffle dancer s koňskou hlavou ​Tomáš Chovanec​. „Vzhledem k tomu, že Jonáše dobře znám, tak jsem už před natáčením nepochybovala o tom, že to bude zábava. Potkala jsem spoustu nových lidí, získala nové zkušenosti a udělala radost kamarádovi, který se na tom projektu neskutečné nadřel,”​ říká ​Adriana Bessogonov​.

Čtěte také: VIDEO: Planet House Jam rapovali v obležení pražských bezdomovců

Klip se točil v krásných lesích severních Čech loni na podzim. Kde přesně se však Shuffleton nachází, zatím nikdo nechce prozradit. Poodhalení nastane až s dalšími singly z připravovaného alba, které vyjde ​20. září 2020​. „Natáčení jsem si popravdě moc neužil, bylo to velmi náročné. Měli jsme technické problémy, dýmovnicí jsme málem zapálili koloběžku a kvůli závadě na dodávce musel náš řidič strávit noc v Shuffletonu. S konečným výsledkem jsem ale velmi spokojen,” ​doplňuje Jonáš Pelikán aka ​OEREO Music​.

Taneční singl symbolizuje svobodu, uvolněnost a přirozenost zhmotněnou v shuffle koně, který hrdě odcválal za svobodou.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.