České hrady se stěhují na Rožmberk nad Vltavou

Kabát | Zdroj: www.4press.cz

Festival České hrady má za sebou třetí zastávku na hradě Švihov. Tento víkend se stěhuje dál, tentokráte navštíví Rožmberk nad Vltavou.

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ po Švihově rozezní  5. a 6. srpna Rožmberk nad Vltavou. Hlavní hvězdou festivalu je letos kapela Kabát, která zde vystoupí v sobotu před půlnocí.

Čtěte také: Tisíce návštěvníků si vychutnalo atmosféru Českých hradů na Švihově

Fanoušci se mohou těšit na kapely a interprety Monkey Business, Pražský výběr, Mandrage, Xindla X,Rytmuse a Vladimira 518 ve společném setu sestaveném exkluzivně pro festival Hrady CZ, Mňágu a Žďorp, Divokého Billa, No Name, Vypsanou Fixu a další.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)