Česko-italský ropný magnát Kapitán Demo láká klipem Zlatíčka na nové album

Kapitán Demo, Rock for People 2018 | Foto: Filip Dušek, MonsterMusic

Vypasený rapper Kapitán Demo slibuje velký návrat. Jeho deska Mládí v trapu vyjde každou chvílí, a kdo ještě neměl chuť si ji poslechnout, své rozhodnutí po klipu Zlatíčka rozhodně přehodnotí!

Ač jsou tomu teprve tři roky, co Kapitán Demo vypustil atraktivní hitovku Láska, pokora a sluníčko, jeho kořeny sahají až do roku 2012, kdy vyšlo jeho první album Demolice. Od té doby byla nahrána ještě alba dvě – Okamžitě Odejdi A Vrať Se Až Budeš Normální Bez Klobouku Boss, díky kterým Demo posbíral fanoušky rapu a satiry po celé zemi, jelikož servíruje bláznivé tracky i videoklipy jako TrendsetterKamion předjíždí kamion nebo Ovce.

Fotoreport: Rock for People – Fast Food Orchestra, Kapitán Demo a další, 6. 7. 2018, Hradec Králové

Nyní je na cestě album čtvrté a nese název Mládí v Trapu. Ze třinácti tracků už jsou venku dva – Machoparking a novinka Zlatíčka, která přišla rovnou i s klipem. Pod režisérskou taktovkou Dariny Burianové a se scénářem Demových kumpánů Giviho Krosse a ProGrama jde už tradičně o velkou podívanou, kterou ještě umocňují tanečníci Michal Černý a Jan Schejbal.

Mládí v Trapu slibuje spoustu featů, ať od již zmíněných Giviho Crosse a ProGrama, nebo od Lény BraunerLennon Marlene Haj Smetany, dvouleté dcery zpěvačky a novinářky Emmy Smetany. Chystá se také křest, který proběhne 5. prosince 2018 v pražském klubu Roxy. Koncert už je však, stejně jako brněnská show v Mersey o dva dny později, beznadějně vyprodaný. Zájemci však mají ještě šanci získat vstupenky na ostravský koncert, který proběhne v Cooltour 8. prosince, či na druhé kolo v Roxy 10. prosince.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.