Charlie Cunningham vystoupí již brzy v pražském NoDu

Charlie Cunningham | zdroj: atwoodmagazine.com

Charlie Cunningham si svou hudební osobitostí buduje stále větší pověst doma i v zahraničí, o čemž se letos přesvědčili i návštěvníci Colours of Ostrava. Tentokrát zpěvák přijíždí do Prahy, kde se představí již 17. října.

Londýnský songwriter společně koncertoval například s Kingem Creosotem, legendárním Rodriguezem nebo skupinou Mighty Oaks. České publikum ho ale může zřejmě nejvíce znát díky letošnímu koncertu na Colours of Ostrava. Charlie Cunningham dává přednost křehkým, zvolna rozkvétajícím písním a je proslulý originálním perkusivním kytarovým zvukem, odkoukaným během pobytu ve španělské Seville od tamních mistrů flamenca. V Čechách ho svým jemným projevem jako support doplní zpěvák Hamish Hawk.

Čtete také: Colours of Ostrava 2019 z hlavních pódií až po významné hudební objevy

Charlie Cunningham vystoupí v pražském NoDu 17. října 2019. Vstupenky jsou k dostání na webu Colours a v sítích GoOut a TicketPortal.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz